רעף פורטוגזי

0
1945

למה רעף פורטוגזי הוא הרעף המבוקש ביותר?

עולם הרעפים הוא עולם עשיר ומעניין שיש הרבה דברים לדעת עליו בטרם מחליטים באילו רעפים לעשות שימש בגג של הבית. כיום קיימים כמה וכמה סוגים של כעפים, כמו למשל רעף פורטוגזי (שלמרות שמו – אינו מיוצר בפורטוגל) והוא שייך לקטגוריה כוללת של רעפים העשויים מחרס. רעפים אלה נחשבים למתקדמים ולמבוקשים ביותר כיום ולא בכדי – אלה רעפים עמידים, חזקים ובעלי תכונות כאלה המשפיעות גם על המבנה שעל גגו הם מותקנים.

גם רעף פורטוגזי כאמור עשוי מחרס וניתן להשיג אותו בכמה גדלים. בשנים האחרונות המחירים של רעפי החרס הפכו לנוחים ונגישים ללקוחות רבים ומדובר בעצם בהוצאה חד פעמית, שכן אין צורך לאחר ההתקנה לבצע איזשהן פעולות תחזוקה או טיפולים הקשורים בניקיון וביופי של רעפי הגג. התקנה של רעפים פורטוגזיים עדיפה עשרות מונים על בחירת גג שטוח העשוי מבטון מפני שהשיפוע המחויב עבור גג רעפים יוצר חלל נוסף בבית, שלא היה קודם לכן ואין ספק שמדובר ביתרון עצום עבור מי שגר בבית.

רעף פורטוגזי – מחיר ותכונות

הרעפים העשויים מחרס כאמור נחשבים לסוג הרעפים המומלץ והנכון ביותר – גם מבחינת המחיר שלהם וגם מבחינת התכונות שלהם, שמשפיעות גם על פנים הבית. בזכות רעף פורטוגזי לא יורגשו תנאי מזג אוויר קיצוניים בתוך הבית ולא יהיה צורך לבזבז משאבים על אנרגיה לשם חימום או קירור הבית (מזגן הגוזל חשמל או תנור הגוזל חשמל או גז). ברוב המקרים מדובר על התקנה חד פעמית שעבורה משולם התשלום (כולל התשלום עבור הרעפים עצמם) ואין הרעפים דורשים שום סוג של תחזוקה שוטפת.

חשוב מאד להתייעץ או לקבל המלצות בנוגע לרכישת רעף פורטוגזי או כל סוג אחר של רעפים מאיש מקצוע הבקיא בתחום שיוכל לייעץ לכל לקוח איזה סוג של רעפים יהיה המתאים ביותר לבית שלו. איש מקצוע יכיר את רזי התחום ויידע לתת סקירה מקיפה אודות הסוגים השונים תוך התמקדות בצרכים של כל לקוח ולקוח וכמובן ההתאמה האישית לכל אחד בנפרד. שביעות רצון הלקוח מובטחת לאחר שהלקוח יודע בדיוק מה הוא רוצה ומקבל.

LEAVE A REPLY