תשתיות גז לבית חדש

0
2129
תשתיות גז

תשתיות גז מותאמות לבית חדש לפי מידות ושטח

בנייה של בית חדש או בניין מגורים משותף חדש כרוכה בהכנות רבות כמו הכנה של תשתיות שעל בסיסן לאחר מכן יחוברו צינורות ואביזרים שייתנו שירות ואספקת משאבים אל תוך הבית או הבניין.
הדבר דומה כאשר מדובר גם על תשתיות גז לבית חדש. חשוב מאד לבחור חברת גז מקצועית ומנוסה בתחום של שירותי גז תניח ותבצע את התשתיות הנדרשות אשר לאחר מכן אפשר יהיה להתבסס עליהן, לחבר אליהן צינורות ובסופו של דבר גם יעשה שימוש בכול סוגי בלוני גז כגון:
בלון גז 48 ק"ג או בלון גז 12 ק"ג על ידי הדיירים החדשים.

הכנה והנחה של תשתיות גז לבית חדש כוללות בחינה מדוקדקת של השרטוטים שעליהם הסתמכו עובדי הבנייה, ווידוא שצינורות הגז נלקחה בחשבון ויש לצינורות היכן לעבור בנפתח וחלל הקירות וכמובן חיבור תקעי יציאה היכן שצריך – מטבח (לצורך חיבור כיריים לבישול), סלון ו/או חדרי שינה נוספים (לצורך חימום הבית) ואזור מרפסת השירות (ברוב המקרים כאשר מוחלט על שימוש בגז לצורך חימום המים).
בנוסף לכך חשוב שיהיה מקום מוגדר מראש שבו יאוחסנו בלוני הגז שיחוברו למערכת צינורות הגז כולם.

תשתיות גז מתי צריך לחבר בבית חדש?

חשוב מאד שטכנאי גז מוסמך ומיומן ייקח חלק בשלב של הכנת תשתיות גז לבית חדש, על מנת לתת את חוות הדעתתשתיות גז המקצועית שלו בנוגע למיקום של חדר בלוני הגז, מעברי הצינורות ותקעי היציאה מהקירות.
כאשר איש מקצוע מעולם הגז יהווה חלק בלתי נפרד מהצוות העוסק בתשתיות של הבית החדש אין ספק שיתקבלו ההחלטות הנכונות הקשורות באספקת הגז לבית המוכן וכמובן שיילקחו בחשבון שיקולים של בטיחות וביטחון עם שימוש בגז.

השלב של הכנת תשתיות גז לבית חדש הוא שלב מהותי והכרחי, בעיקר בשל העובדה שצינורות הגז לא מתאימים למעבר בכל מקום וחשוב מאד לתת את הדעת על המיקום שבו בוחרים למקם אותם.
כאשר מקדישים את הזמן, המחשבה ותשומת הלב לנושא זה – אין ספק שהמגורים והחיים בבית החדש והמוכן יהיו בטוחים ונעימים ואספקת הגז תתבצע כסדרה בכל מערכת הצינורות ובכל מקום בבית שבו יהיה צורך לעשות שימוש בגז – לצורך חימום או לצורך בישול במטבח.

LEAVE A REPLY